MediSafe

Android için İlaç Hatırlatma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.8 MB
  • Version 3.0.3.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Medisafe Project
MediSafe; düzenli olarak her gün ilaç kullanmak zorunda olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış, Android cihazlarınıza indirerek ilaç saatiniz geldiğinde otomatik olarak uyarılmanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir Android için İlaç Hatırlatma Uygula

MediSafe; düzenli olarak her gün ilaç kullanmak zorunda olan kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış, Android cihazlarınıza indirerek ilaç saatiniz geldiğinde otomatik olarak uyarılmanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir Android için İlaç Hatırlatma Uygulamasıdır.

Şeker hastaları, kalp hastaları ve tansiyon hastaları gibi düzenli ilaç kullanımı gerektiren hastalığa sahipseniz ve ilaç saatinizi sürekli unutuyorsanız MediSafeuygulaması tam size göre. Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama her gün almanız gereken ilaçları saati geldiğinde almanız için sizi uyarır.

Ayrıca profil oluşturma özelliği sayesinde hem kendinizin hem de ailenizin ilaç saatlerini takip edebilirsiniz. Kullandığınız ilaçları İlaç Kutusu butonu ile uygulamaya kolaylıkla ekleyebilir ve hatırlatıcı özelliği ile ilaç saatiniz geldiğinde uygulamanın sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Uygulamaya eklemiş olduğunuz tüm ilaçları İlaç Dolabı butonundan yönetebilirsiniz.

Kalp, şeker ve tansiyon gibi sürekli ilaç kullanmanız gereken bir hastalığınız varsa veya ailenizde böyle bir hastalığı bulunan kişi varsa ilaç saatini unutmamanız için MediSafe uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
MediSafe indir
DİĞER SÜRÜMLER